Jdi na obsah Jdi na menu
 


12. 4. 2010

Flying Academy - profil společnosti

Letecká škola Flying Academy je registrována u Úřadu Pro Civilní letectví České Republiky pod číslem CZ FTO-14 (Flight Training Organisation), certifikovaná dle Evropského předpisu JAR FCL-1.

Založena na jaře 2002 v Daytona Beach, USA Radimem Olbrechtem a Adamem Bílkem. V ČR působí od srpna 2003. V únoru 2004 byla transformována v právnickou osobu Flying Academy s.r.o. se sídlem v Praze na letišti Letňany. Specializujeme se na praktický a teoretický letecký výcvik.

 

Teoretický a praktický výcvik

FTO Flying Academy nabízí výcvik Soukromého pilota (PPL(A)) základní pilotní licence a dále pokračující výcvik Přístrojové létání (IR(A) instrument rating), výcvik na Komerčního pilota (CPL(A) commercial pilot licence), výcvik Dopravního pilota teorie (ATPL(A) Airline transport pilot licence), výcvik Instruktora (FI(A) Flight Instructor rating), výcvik ve Vícečlenné posádce (MCC(A) Multi Crew Cooperation training), výuku Letecké angličtiny, pronájem letadel (Time building).

Letecká škola Flying Academy je charakteristická profesionálním přístupem, vysokou kvalitou výuky s důrazem na maximální využití moderních interaktivních materiálů. Naše knihovna, výukový software i videotéka obsahují nejkvalitnější výukové materiály současnosti a jsou neustále aktualizovány. FA využívá internetový on-line výukový a testový portál, stejně jako finanční evidenci klientů My FBO, dostupnou pohodlně kdekoliv přes internet.

Přednášky jsou vedeny výhradně zkušenými lektory. V našem teamu lektorů se setkáte s profesionálními dopravními piloty, meteorology, konstruktéry, leteckými lékaři, znalci leteckých předpisů a leteckými kontrolory.


Výcvik pro všechny

Flying Academy nabízí zcela kompletní pilotní výcvik studenta od nuly až na pravou sedačku dopravního letadla.

Velká část našich klientů jsou aspiranti na profesi profesionálního pilota a jsou velmi úspěšní. Ovšem nezanedbatelné množství našich klientů jsou také lidé, kteří chtějí létat pro radost a používat letadlo jako dopravní prostředek. Všichni to jsou ale lidé, kteří mají zájem o profesionální pilotní výcvik.

Flying Academy je profesionální letecká škola pro každého, koho létání oslovilo.


Certifikace

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář