Jdi na obsah Jdi na menu
 


10. 4. 2018

Dvě novinky ve flotile a jedno spěšné cargo

Jako první přiletí Ryanair na pravidelné lince FR2368 z Londýna-Stanstedu, který nám představí zbrusu nový Boeing B737-800, registrace EI-GJG, zařazený do flotily teprve před třemi týdny! (letoun byl dodán 20.03.2018). Předpokládaný čas příletu je v 16:51, odlet pak za necelou půlhodinku.
Druhým z nich bude letitá nákladní "špagetka" Swearingen SA226-TC Metro II. Jedná se o malé, tenké dvoumotorové a turbovrtulové letadlo, které přiletí pro nějaké spěšné zboží. Vzhledem k tomu, že se na našem letišti zdrží nějakou čtvrthodinu, půjde asi o nějakou drobnost. Očekávaný přílet je v 17:42 z Birminghamu, odlet pak kolem 18h do belgických Antwerp.

Posledním a třetím z nich se stane dodávací let Airbusu A320-200, s registračkou EC-MVO (na snímku od našeho kolegy Petra) pro nízkorozpočtového dopravce Vueling Airlines. Tento letoun byl dříve součástí dnes již zkrachovalé společnosti Air Berlin a k nám přiletěl již 31. října minulého roku z Mnichova, aby zde absolvoval půlroční revizi včetně získání nových barev budoucího provozovatele. Plánovaný odlet by se měl uskutečnit v 18 hodin.

ec-mvo_1.jpg
Pozn.: Airbus A320-200, EC-MVO, Vueling Airlines zaparkovaný na pojezdové dráze F naproti opravárenskému hangáru Job Air Technik

Text: Radim T.
Foto: Petr P.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář