Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. 7. 2010

Letecky do Chorvatska

Můžete si vybrat některé z pobřežních letovisek, jako jsou Makarska, Tučepi, Omiš, nebo Baška Voda, obklopené nádhernou horskou hradbou. Nebo si najít svou zátoku na Brači nebo Hvaru. Plavit se na jachtě mezi dalmatskými ostrovy a ostrůvky. Procházet se úzkými uličkami Trogiru nebo Splitu, které jsou na seznamu světového dědictví UNESCO. Dát si pršut, čerstvě ulovenou rybu v typické restauraci, sladoled, dobré víno nebo Ožujsko.
Relax v Chorvatsku prostě může mít hodně podob. Stejně jako loni můžete od června do září využít 2x týdně přímé letecké spojení Ostrava - Split s leteckou společností CCA. Pro letošní sezonu se také výrazně rozšířila spolupráce mezi CCA a CK Vítkovice Tours. Novinkou je například nabídka transferů mezi letištěm ve Splitu a jednotlivými letovisky, včetně ostrovů.
Split, v angličtině slovo, které vás oddělí. Při troše nadsázky vás může Split oddělit od běžných starostí, denních rituálů, pracovního vytížení. Je jen na vás, zda si zaletíte do Chorvatska na prodloužený víkend, nebo na celé léto...
 

Do Splitu se bude létat každou středu od 16. června do 8. září. Společnost CCA, která bude lety provozovat, pro své cestující rozšířila také nabídku služeb. Novinkou jsou například transfery mezi letištěm ve Splitu a jednotlivými letovisky, včetně ostrovů.

 

Linka do Zadaru bude v provozu 2 x týdně, vždy ve čtvrtek a v neděli. První let se uskuteční 3. června, létat se bude do 28. zá

 

Rezervace letenek i letový řád naleznete na http://www.flycca.cz

 

 

Zdroj: www.airport-ostrava.cz, palubní magazín CCA

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář