Jdi na obsah Jdi na menu
 


13. 6. 2008

Česká televize se stala mediálním partnerem letošních Dnů NATO

„Těší nás rozhodnutí managementu České televize, které zhodnotilo naši nabídku mediálního partnerství letošního ročníku naší akce a rozhodlo se ji přijmout,“ říká předseda sdružení Jagello 2000 Zbyněk Pavlačík. Podle něj se jedná o zformalizování dlouhodobé úspěšné spolupráce, kdy se Česká televize letos poprvé stává oficiálním hlavním mediálním partnerem Dnů NATO v Ostravě 2008.

Den NATO v Ostravě 2007„Dny NATO v Ostravě považujeme za nejvýznamnější akci svého druhu v České republice. Několikaletá spolupráce tak po právu vyústila v oficiální podporu z naší strany,“ podotýká Jolanda Pilařová, mluvčí Televizního studia České televize Ostrava. „Televize veřejné služby tak může být nápomocna prezentaci ojedinělého nekomerčního projektu s rostoucí mezinárodní prestiží.“

Česká televize i letos počítá s vysíláním přímých přenosů ze sobotního programu Dnů NATO v Ostravě. "Předpokládáme, že časový formát bude zachován. Vzhledem k tomu, že skladba sobotního programu se ale teprve tvoří, nedokážeme říci přesnou podobu vysílání a budeme o ní dále jednat," dodává Pavlačík.   

Den NATO v Ostravě 2007Ostravské televizní studio se bude výrazně podílet i na tvorbě čtvrtečního programu Dnů NATO v Ostravě. „Společně s ostravským Minikinem připravujeme pásmo projekcí televizních dokumentů s tématikou vztahující se k historii naší země,“ říká Jolanda Pilařová. To by se mělo promítat v průběhu čtvrtečního dopoledne a určeno bude převážně pro středoškolské studenty. Podle Pilařové i letos počítají s veřejnou besedou s tvůrci některého z televizních dokumentů. Vloni dokumentaristé představili divákům film o válečném letci Josefu Bryksovi. "Pro letošní rok jsme se ještě nerozhodli, který snímek do programu zařadíme. Nabízí se ale řada zajímavých dokumentů, takže je z čeho vybírat," uzavírá Pilařová.

Zdroj: http://www.dny-nato.cz/aktualita.php?id=122

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář