Jdi na obsah Jdi na menu
 


21. 6. 2008

Hyundai generálním partnerem Dnů NATO v Ostravě 2008

„Značka Hyundai je na celém světě vnímána jako partner velmi významných akcí, aktuálně například probíhajícího Eura v Rakousku a Švýcarsku. O to více nás těší a vážíme si rozhodnutí společnosti býti generálním partnerem právě naší akce,“ sdělil Zbyněk Pavlačík, předseda sdružení Jagello 2000, které je hlavním organizátorem akce.
„Naše společnost již teď patří k nejvýznamnějším firmám nejenom v Moravskoslezském kraji, ale celé České republice. Vnímáme proto jako svoji povinnost podpořit tak významné akce, jakými jsou právě Dny NATO v Ostravě,“ vysvětlil důvody rozhodnutí společnosti Petr Vaněk, generální manažer pro public relations a tiskový mluvčí Hyundai Motor Manufacturing Czech.
„Korejská republika je více než padesát let intenzivně konfrontována se zajišťováním vlastní bezpečnosti. Ví, že bezpečnost není samozřejmost a jakou má cenu její zajištění. Důvodem pro podporu Dnů NATO v Ostravě je i skutečnost, že se nejedná o komerční show, ale o akci, jejímž cílem je budovat a prohlubovat kontakty mezi nejrůznějšími bezpečnostními složkami a širokou veřejností,“ dodal Petr Vaněk.
Mezi další významné marketingové partnery Dnů NATO v Ostravě 2008 patří například Česká zbrojovka, Saab Czech či ČEZ.

Zdroj: http://www.dny-nato.cz/aktualita.php?id=123

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář