Jdi na obsah Jdi na menu
 


16. 11. 2010

Investorem roku 2009 je JOB AIR Painting

Nejvyšší ocenění získala firma v kategorii Zpracovatelský průmysl. Hlavní cenu prestižní soutěže převzali v Praze v minulých dnech člen představenstva společnosti Daneš Zátorský a člen dozorčí rady Daniel Barč.

„Česká republika je dnes zemí pro vysokou přidanou hodnotu, pro náročné technologie, pro výzkum a vývoj. Vláda tvrdě pracuje na posilování naší konkurenceschopnosti. Na tom, abychom vytvářeli atraktivní podmínky pro podnikání, a pomáhali tak upevňovat naši pozici jako země vysoce atraktivní pro nové investice. Oceněné společnosti tuto naši pozici jen podtrhují,“ prohlásil v průběhu slavnostního večera ministr průmyslu a obchodu Martin Kocourek, který převzal záštitu nad jubilejním desátým ročníkem soutěže.

Výstavba lakovacího centra JOB AIR Painting a. s. v areálu mošnovského letiště pokračuje podle plánu. Nový objekt doplní služby opravárenského a servisního centra. Pokud bude vše pokračovat podle časového harmonogramu, mohl by být v prvních měsících roku 2011 zahájen zkušební provoz. V lakovacím centru bude možný komplexní nástřik až sedmdesáti letadel ročně.

„Úspěchu v soutěži Investor roku, navíc v tak mimořádně silné konkurenci, si velmi ceníme. Je nám ovšem jasné, že samotná cena nám nezaručuje další úspěchy v podnikání. Přesvědčili jsme se o tom v případě opravárenského centra JOB AIR Technics, kde stát dlouhodobě neplní své závazky, vyplývající z uzavřených smluv. Bez státní podpory totiž tyto nákladné high technologie, které nám závidí celá Evropa a na které můžeme být právem pyšní, lze jen těžko financovat,“ doplnil Zátorský.

Soutěž Investor roku vyhlašuje Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest a Sdružení pro zahraniční investice – AFI.

Zdroj: www.denik.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář