Jdi na obsah Jdi na menu
 


23. 2. 2009

Job Air – CEAM uzavřela kontrakt s GECAS

„Smlouva je pro nás cennou referencí. GECAS bude do Mošnova posílat na servis a údržbu především letadla typu Boeing 737,“ uvedl předseda dozorčí rady Job Air – CEAM Daneš Zátorský.
První stroje z flotily GECAS již přiletěly do mošnovského centra na standardní prohlídku a údržbu. Společnost vlastní nebo pronajímá přes 1800 letadel a poskytuje služby více než 260 zákazníkům v 70 zemích. Mimo to se zabývá financováním nákupu náhradních dílů a motorů pro letadla.
V souvislosti s kontraktem s GECAS připravuje mošnovské opravárenské a servisní centrum Job Air – CEAM otevření druhého pracoviště pro opravy letounů Boeing. „Původně jsme předpokládali, že druhé pracoviště v našem hangáru zahájí činnost v druhé polovině roku, s rozšířením našeho oprávnění o typ Boeing 757,“ připustil Zátorský.
„Nyní ale chceme vše urychlit a nastartovat činnost co nejdříve. To také znamená, že se změní naše organizace a plánování údržby a rozroste se náš tým, a to o dalších 40 lidí,“ dodal. Cílový stav je bezmála 400 zaměstnanců v údržbě.

Zdroj: http://www.euro.cz/detail.jsp?id=13082

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář