Jdi na obsah Jdi na menu
 


22. 8. 2008

Nadace ČEZ podpoří na Dnech NATO v Ostravě dětské domovy


Na Oranžovém kole šlapali i desetibojaři Roman Šebrle a Tomáš DvořákZájemci vyrobí šlapáním na kole energii, již podle svého uvážení věnují buď Dětskému domovu a školní jídelně v Havířově, nebo Dětskému domovu a školní jídelně v Opavě. Součet takto našlapaných a rozdělených energií od všech zúčastněných pak určí poměr, ve kterém bude 200 tisíc korun rozděleno jednotlivým dětským domovům.

Charitativní projekty se tak stávají tradiční součástí Dnů NATO v Ostravě, když na loňském ročníku organizátoři podpořili údržbu a provoz historického letounu Jak-11 částkou 85 000 Kč.

„Jsme rádi, že se Dny NATO v Ostravě těší takové oblibě veřejnosti, že se na nich dostává místo i na tyto dobročinné aktivity. To by ovšem nebylo možné bez významné podpory od našich partnerů, jimž za to patří velký dík,“ ocenil Zbyněk Pavlačík, předseda pořádajícího sdružení Jagello 2000.

Letos již Oranžové kolo absolvovalo pomyslnou jízdu na několika akcích, mimo jiné na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech či na Dni pozemního vojska Bahna. Vždy akci podpořilo i mnoho význačných osobností a ne jinak tomu snad bude i na Dnech NATO v Ostravě.

Zdroj: http://www.dny-nato.cz/aktualita.php?id=134

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář