Jdi na obsah Jdi na menu
 


7. 5. 2010

První charterové letadlo pro Letiště Leoše Janáčka OstravaDalší boeingy s kapacitou 148 míst chce CCA nakupovat a uvádět do provozu během letošního roku.

„První větší cestovní kanceláří, která uzavřela s CCA smlouvu, byla ostravská CK Vítkovice Tours. Její klienti s námi budou létat do chorvatského Splitu,“ uvedl generální ředitel CCA Lubomír Vavroš. K mání však budou podle jeho dalších slov i samostatné letenky pro individuální cestovatele, létat se bude každou středu.

„CCA tak kopíruje styl druhého českého charterového dopravce – Travel Service/Smartwings, který už několikátou sezónu doprodává volná místa v letadlech na charterových letech. Pro individuální cestovatele tak přichází možnost zakoupit si po Splitu letenku také do Kavaly, Chanie, Soluně, Mitilini, Burgasu a dalších měst,“ vysvětlil dále Vavroš.

To, že bude CCA létat z Mošnova do všech typických dovolenkových destinací, by mohlo podpořit cestovní kanceláře, které chtějí klientům nabízet odlety z Ostravy. Společnost chce ještě tuto sezonu začít létat také ze slovenských letišť, na tamním Leteckém úřadě už podala oficiální žádost o povolení provozovat lety.

Zdroj: www.infoportaly.cz, www.denik.cz
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář