Jdi na obsah Jdi na menu
 


10. 2. 2009

Sklenice s medem donutila policii evakuovat letiště v Mošnově

Policie musela evakuovat ze dvou hal čtyři cestující.

foto: Jaroslav Ožana, MF DNES

Podezřele zabalený předmět zaměstnanci letiště našli kolem páté hodiny ranní. Podle policejního zdroje, který citovala agentura ČTK, pracovníci letiště našli hrnek obalený alobalem, navíc přelepený páskou.

Přivolaní pyrotechnici později potvrdili, že nešlo o bombu a ve sklenici byl med.

"Je pravděpodobné, že se jednalo spíše o zapomenutý předmět. Možná si někdo na poslední chvíli uvědomil, že s medem letět nemůže, a proto sklenici na letišti nechal," uvedla mluvčí letiště.

Evakuace obou hal se týkala jen čtyř cestujících, kteří v té době čekali na další lety. "Po dohodě s policií jsme je odbavili v jiné části terminálu," upřesnila mluvčí letiště Michaela Kubešová.

Vinou mimořádné situace nabraly zpoždění dva spoje do Prahy a Vídně. "Linku, která odlétala 05:15 do Prahy, to nijak neohrozilo. Cestující už byli na palubě a stroj se připravoval ke startu," řekla Kubešová.

"Linka letící 06:55 do Prahy měla zpoždění půl hodiny. O 15 minut později odletěla linka do Vídně, která měla startovat v 07:15," doplnila mluvčí.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/sklenice-s-medem-donutila-policii-evakuovat-letiste-v-mosnove-pbz-/krimi.asp?c=A090210_111208_krimi_cen

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář