Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. 6. 2009

Smart Wings přidají lety z Ostravy a Brna

Nízkotarifová linka mezi Ostravou a Prevezou bude od 12. června létat dvakrát týdně, vždy v úterý a pátek. Smart Wings tak rozšíří letní nabídku letů z mošnovského letiště do pěti destinací - kromě Prevezy létají boeingy na Krétu, Rhodos, do španělské Malagy a kyperské Larnaky.

Lety z Brna do Burgasu zavede společnost od 28. června, létat budou jednou týdně v neděli. Smart Wings tak během letní sezony nabídne cestujícím z Brna lety do osmi destinací - na Krétu, Rhodos, Las Palmas, do Soluně, Larnaky, Malagy, Moskvy a nově Burgasu.

V letošní sezoně létá Smart Wings z Prahy, Ostravy a Brna celkem do 27 destinací. Letošními novinkami jsou například linky na řecké ostrovy Korfu a Zakynthos, do italské Neapole či na španělskou Ibizu.

Travel Service působí na trhu dvanáctým rokem. Kromě pravidelných nízkotarifových linek pod značkou Smart Wings provozuje také charterové lety a od roku 2007 i lety soukromé. V loňském roce letadla Travel Service přistávala na 258 letištích čtyř kontinentů a letadla přepravila 2,3 milionu cestujících. Flotila Travel Service má 20 letadel, většina z nich jsou stroje Boeing 737-800. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář