Jdi na obsah Jdi na menu
 


30. 7. 2008

Vyhrajte víkendový pobyt na špičkové Air Show ve skotském Leuchars!

Vítězové si tak budou moci vychutnat nejenom neopakovatelnou skotskou atmosféru včetně metropole Edinburghu, ale rovněž špičkovou The Royal Air Force Leuchars Airshow uspořádanou při příležitosti 90. výročí založení britského královského letectva. Na vítěze navíc čeká ubytování přímo na samotné základně v tradiční officers mess! Akce se koná o víkendu 13. - 14. září 2008, týden před Dny NATO v Ostravě.

 

"V loňském roce nás velmi příjemně překvapil úspěch soutěže o víkendový pobyt na skotské základně v Leuchars. Proto jsme rádi, že se nám podařilo domluvit se základnou na této rozšířené formě spolupráce," vysvětluje Zbyněk Pavlačík, předseda sdružení Jagello 2000.

 

Leuchars Air Show má  na programu ve vzduchu kompletní účast Royal AIr Force včetně akrobatické skupiny Red Arrows, vrtulníkových akrobatů Black Cats, Typhoon Demo Teamu a samozřejmě rovněž Royal Air Force Memorial Flight - tedy legendárních originálních letounů II. světové války - Spitfire, Hurricane a Lancaster.

 

Foto: www.airshow.co.uk Foto: www.airshow.co.uk Foto: www.airshow.co.uk

 

Na statice pak bude možné obdivovat mimo jiné strategický bombardér U.S. Air Force B-52. Podrobné informace naleznete na www.airshow.co.uk

 

Sdružení Jagello 2000 pro výherce zajišťuje leteckou dopravu z Prahy do Edinburghu a zpět, transfer na základnu RAF Leuchars, vstup na celý program, ubytování v officers mess a kapesné 40£ na den. Vítězové budou doprovázeni zástupcem sdružení, který se postará o veškeré organizační záležitosti a rád případně vypomůže i s tlumočením.

 

Letošní vítěz se kromě víkendového pobytu na britské letecké základně v Leuchars může samozřejmě opět těšit, tak jako jeho předchůdci, na návštěvu Ostravy spojenou s účasti na Dnech NATO v Ostravě jako VIP host. "Věřím, že se letošní vítěz podělí o neopakovatelné zážitky s návštěvníky sobotního programu letošního ročníku naší akce," podotýká Pavlačík.

 

Exkluzivní soutěž bude na portále iDNES, významném mediálním partneru Dnů NATO v Ostravě, probíhat od 18. do 31. srpna 2008. "Zahájení soutěže Vám včas připomeneme, abyste tuto jedinečnou příležitost nepropásli," slibuje Pavlačík. Do losování o výhru podle něj postoupí registrovaní čtenáři internetového deníku iDNES, kteří správně odpoví na několik jednoduchých otázek.

 

Soutěžní klání naváže na dva předchozí ročníky. V roce 2006 čekalo na výherkyni Olgu Štajnrtovou z Prahy vojenské adrenalinové dobrodružství – let bojovým vrtulníkem Mi-35 legendární Tygří letky a jízda tankem T-72M4 CZ české armády. O rok později strávil vítěz soutěže Lubomír Marek z Mladé Boleslavi se svojí přítelkyní nezapomenutelný víkend právě na letecké základně RAF Leuchars.

Vědomostní soutěž organizuje sdružení Jagello 2000, RAF Leuchars, internetový deník iDNES, Mladá Fronta DNES, společnost AUTO Heller a Maison Imperial Hotel Ostrava.

Zdroj: http://www.dny-nato.cz/aktualita.php?id=126

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář