Jdi na obsah Jdi na menu
 


19. 8. 2008

Začíná soutěž o exkluzivní cenu!

Mezi hlavní lákadla letecké show v Leuchars patří akrobatická skupina Red Arrows.foto: Lubomír Světnička, natoaktual.cz

Mezi hlavní lákadla letecké show v Leuchars patří akrobatická skupina Red Arrows.

Soutěž má dvě kola. Na stránkách iDNES.cz musí soutěžící v každém kole odpovědět správně na tři otázky. Aby byli zařazeni do slosování o hlavní výhru, musí absolvovat obě kola.

V každém kole navíc organizátoři vylosují 5 výherců, kteří získají věcné ceny.

Exkluzivní soutěž probíhá na iDNES.cz, který je také významným mediálním partnerem Dnů NATO v Ostravě od 18. do 31. srpna 2008.

VSTUP DO SOUTĚŽE

Vítěz může o víkendu 13. - 14. září 2008 vychutnávat nejen neopakovatelnou skotskou atmosféru, mimo jiné i v metropoli Edinburghu, ale rovněž špičkovou The Royal Air Force Leuchars Airshow, uspořádanou při příležitosti 90. výročí založení britského královského letectva. Bude ubytován přímo na základně v tradiční officers mess.

"Loni nás velmi příjemně překvapil úspěch soutěže. Proto jsme rádi, že se nám podařilo domluvit se základnou na této rozšířené formě spolupráce," řekl Zbyněk Pavlačík, předseda sdružení Jagello 2000, které organizuje Dny NATO v Ostravě.

Letecká show v Leuchars má na programu ve vzduchu kompletní účast Královského letectva včetně akrobatické skupiny Red Arrows, vrtulníkových akrobatů Black Cats, Typhoon Demo Teamu a samozřejmě i Royal Air Force Memorial Flight - tedy legendárních originálních letounů II. světové války - Spitfire, Hurricane a Lancaster.

Na statické ukázce se pak objeví například strategický bombardér B-52 amerických vzdušných sil. Podrobné informace o programu naleznete na www.airshow.co.uk.

Sdružení Jagello 2000 zajistí pro výherce leteckou dopravu z Prahy do Edinburghu a zpět, transfer na základnu RAF Leuchars, vstup na celý program, ubytování v officers mess a kapesné 40 liber na den. Vítěze bude doprovázet zástupce sdružení, který se postará o veškeré organizační záležitosti a pomůže s tlumočením.

Letošní vítěz se kromě víkendového pobytu na britské letecké základně v Leuchars může samozřejmě opět těšit, tak jako jeho předchůdci, na návštěvu Ostravy spojenou s účasti na Dnech NATO v Ostravě. Součástí hlavní ceny jsou totiž VIP vstupenky na tuto akci.

Letošní soutěž navazuje na dva předchozí ročníky. V roce 2006 čekalo na výherkyni Olgu Štajnrtovou z Prahy vojenské adrenalinové dobrodružství – let bojovým vrtulníkem Mi-24/35 legendární Tygří letky a jízda tankem T-72M4 CZ české armády.

O rok později strávil vítěz soutěže Lubomír Marek z Mladé Boleslavi se svojí přítelkyní nezapomenutelný víkend právě na letecké základně RAF Leuchars.

Zdroj:
1) http://www.dny-nato.cz/aktualita.php?id=133
2) http://zpravy.idnes.cz/vyhrajte-a-zalette-si-na-prestizni-airshow-do-skotska-pfq-/zpr_nato.asp?c=A080814_184553_zpr_nato_inc

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář