Jdi na obsah Jdi na menu
 


13. 6. 2018

Grilování a spotting

Grilovat na letišti či negrilovat na letišti - to je oč tu běží. Co si budem povídat - na většině velkých a větších letišť je tento koníček naprostým tabu a to zejména z hlediska bezpečnosti.
Takže pokud si chcete v mezičase upéct kus žvance a zároveň nechcete mít za zády celý arsenál letištních hasičů, kteří vyrazili za vašimi kouřovými signály v domnění, že chcete podpálit letiště, pak máte na výběr ze tří možností.:
 

  1. Zabalit si svačinu
  2. Navštívit nejbližší obchod či bistro
  3. Pořídit si LotusGrill


Svačina na cestu
Příprava jakéhokoliv sendviče, smažení řízků nebo jen pár slepených chlebů s jakýmkoliv obsahem na celodenní spotting se jeví asi jako nejlepší možná varianta.
Má to však jeden háček a tím je trvanlivost. Ono v případě, že v následující den "bude hic, Cecilko, hic bude...", jak by řekl známý hoštický farář z trilogie "Slunce, seno...", tak za předpokladu, že nedisponujete chladícím boxem se může velmi snadno stát, že vaše pečlivě připravené sendviče, uložené v batohu, nebudou již po několika hodinách poživatelné.
A i když máte do rezervy přibalené sušenky, tak ty také nevyřeší vše (v narvaném batohu se z nich může stát šrot, případně pokud zůstanou v celku, tak zasytí jen na pár hodin). A s prázdným žaludkem při nabitém provozu na letišti se těžko fotí...

Návštěva nejbližšího obchodu nebo bistra
Někteří kolegové a kolegyně řeší krmení i tímto způsobem. Není to špatná volba za předpokladu, že plánujete jen nákup nějakého pečiva. V opačném případě platí bod první...

Grilování s LotusGrillem
Toto je doslova revoluční řešení, které naplňuje rčení, že vlk se nažere a koza zůstane celá (ve smyslu vašeho plného žaludku a klid ze strany letištní ochranky, policie, resp. hasičů).

Více informací naleznete zde a také ve videu níže:

 


 


 

Text: Radim T.

Zdroj: http://www.youtube.com

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář